R.C.F.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

R.C.F.

Φορουμ αφιερωμένο στήν * Raptor Century Fighters * συμμαχία 3° σύμπαν *
 
Φόρουμma pageLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Prince Blant (διαχειριστής)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 327
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2008
Ηλικία : 65
Τόπος : Γαλλία

Prince Blant (διαχειριστής) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Prince Blant (διαχειριστής)   Prince Blant (διαχειριστής) EmptyΣαβ Απρ 19, 2008 12:29 am

παρουσιαζωμαι λοιπον εγω πρωτος

Με λενε Στεφανο, είμαι χειριστής πειραματικού φούρνου άνθρακα. Τά χόμπυ μου είναι, η πλειροφοριακή, η μουσική καί η επιστημονική φαντασία (τά star wars είναι η βίβλος μου).
Το OGame το άρχισα πριν τρία χρόνια εδώ στήν Γαλλία όπου κατοικώ από 30 χρόνια. Επαιξα δυο περιπου χρονια και οπως και σημερα ειχα δημιουργεισει με ενα φιλο μου μια συμμαχια στο 22ο συμπαν, ειχε συνολικα τοτε 30. Αλλα η μοδα περασε και σταματησαμε. Στο 22ο συμπαν πριν σταματησουμε ειχαμε φτασει 6οι με 58 μελη. 20 μελη στην RCF και 38 στην RCF/wing. Η συμμαχια ηταν δημοκρατικη με διαφορους αξιωματικους βαθμους βασισμενους στους αποκτειθεντες βαθμους στο OGame. Η αλληλοβοηθεια ηταν ο βασικοτερος κανονας της συμμαχιας μας και ελπιζω να ειναι και ο κανονας εδω, για οσους αποφασισουν να μπουν στην συντρφια μας.
Ελπιζω να περασουμε ευχαριστες στιγμες, διασκεδαστικες αλλα και λιγακι σοβαρες για να πηγαινουμε καλα στο παιχνιδι
Σας ευχαριστω ολους/ες, εσεις που απλα περασατε να μας επισκευθητε η να εγγραφητε στο φορουμ.


ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ex-ronal.forumactif.com
 
Prince Blant (διαχειριστής)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» sofia - prince blant vs andronikos
» sofia-prince blant vs androspapa
» Brince-Blant & Kung-Fu VS giannis_d

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
R.C.F. :: Φορουμ γιά όλους :: Παρουσίαση-
Μετάβαση σε: