R.C.F.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

R.C.F.

Φορουμ αφιερωμένο στήν * Raptor Century Fighters * συμμαχία 3° σύμπαν *
 
Φόρουμma pageLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KYNHGOS
Νεοφοιτος
Νεοφοιτος
KYNHGOS


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2008
Ηλικία : 39

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΠεμ Σεπ 18, 2008 9:56 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΟΤΙ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2004(04 Δ ΕΣΣΟ 289 ΣΕΙΡΑ) ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΣΑΝ ΨΑΡΟΥΚΛΑΣ ΣΤΟ ΚΕΠΒ ΘΗΒΑ (ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟΥ) ΠΡΙΝ ΟΡΚΙΣΤΩ ΣΤΙΣ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ!!! ΟΡΚΙΣΤΗΚΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΕΣ ΓΕΝΑΡΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΡΗΤΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΠΕΡΕ!!! ΕΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ 1Η Μ.ΑΛ ΣΤΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΑΡΤΙΟ ΑΝΕΒΗΚΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΠΤΕΡΙΓΕΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΟΥ!! ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΟΝ 1,5 ΜΗΝΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΣΤΗΝ 2Η Μ.ΑΛ(ΜΟΙΡΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΩΝ) ΩΣΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΟΖΑΛΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ affraid affraid affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://s9.bitefight.gr/c.php?uid=16148
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 327
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2008
Ηλικία : 66
Τόπος : Γαλλία

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΠεμ Σεπ 18, 2008 9:59 pm

Osous mhnes ekanes esy ekpaideush, egw ekana olh thn stratiwtikh mou periodo !!! ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ex-ronal.forumactif.com
KYNHGOS
Νεοφοιτος
Νεοφοιτος
KYNHGOS


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2008
Ηλικία : 39

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΠεμ Σεπ 18, 2008 10:02 pm

Admin έγραψε:
Osous mhnes ekanes esy ekpaideush, egw ekana olh thn stratiwtikh mou periodo !!! ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Affraid
ΚΑΤΣΕ ΡΕ ΣΥ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΘΗΤΕΙΑ ΔΗΛ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΚΑΝΕΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://s9.bitefight.gr/c.php?uid=16148
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 327
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2008
Ηλικία : 66
Τόπος : Γαλλία

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΠεμ Σεπ 18, 2008 10:03 pm

9 mhnes Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ex-ronal.forumactif.com
KYNHGOS
Νεοφοιτος
Νεοφοιτος
KYNHGOS


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2008
Ηλικία : 39

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΠεμ Σεπ 18, 2008 10:06 pm

Admin έγραψε:
9 mhnes Very Happy
ΒΥΣΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://s9.bitefight.gr/c.php?uid=16148
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 327
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2008
Ηλικία : 66
Τόπος : Γαλλία

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΠεμ Σεπ 18, 2008 10:29 pm

Loipon egw ekana 9 mhnes 8yP4ia !!
o logos ??
thn ekana sthn Gallia

Perasa 9 mhnes sto peziko

sto 1°tagma tou pezikou (1° R I Régiment d Infanterie)
Ekana ena mhna sthn sxolh gia dekaneas, ystera emeina sto oplostaseio gia 2 mhnes kai mexri totelos peira ton rolo tou odhgou tou loxagou
odhgousa to tzip, ena peugeot P4 ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? 280px-French_Peugeot_P4_dsc06852

Perasa merikes wres mesa se puma ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Puma_sa_330_medium2

to oplo pou eixa htan to FAMAS ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? 300px-FAMAS_dsc06877
kai to PA-MAS ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Beretta
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ex-ronal.forumactif.com
vitsi
Νεοφοιτος
Νεοφοιτος
vitsi


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 27/09/2008
Ηλικία : 47
Τόπος : N.Σμύρνη

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tέρμα Θεού, Αρχή Αλλάχ..   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΤρι Οκτ 07, 2008 4:15 am

Exclamation Η μετάθεση έλεγε: 35ο ΛΥΓ'/ 21η Τακτική Διοίκηση !!!!!

Μετά από πολύ study ....το βρήκα Πλάτη Έβρου και No No
Ε, όχι Sad στο Τριεθνές με έστειλαν... confused στην ΠΙΝΕΖΑΑΑΑ geek ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΔΥΝΑΤΌΝ tongue

Πέρασα τελικά πολύ καλά, γιατί ήμουν ο τέλειος σκοπάνθρωπος lol! από σκοπιά σε σκοπιά και ενδιάμεσα και κανένα Ε.Τ.Α.Σ Shocked

Question Πρώτη μέρα αναφοράς : Λοχαγός - Εσύ από που είσαι παιδί μου ???
Εγώ - Από Κάλυμνο, Κύριε Λοχαγιέ....
Λοχαγός - Και τι δουλεία έχεις εσύ παιδί μου στον Έβρο Surprised ...πρέπει να είσαι ο δέυτερος που έχω ακούσει από Κάλυμνο στον Έβρο monkey
Εγώ - Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad

scratch Τελικά βρήκα πως πήγα εκεί scratch ...... Arrow είχε βάλει μέσω η ΠΕΘΕΡΑ μου silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristsan99
Συντονιστής
Συντονιστής
aristsan99


Αριθμός μηνυμάτων : 508
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΤρι Οκτ 07, 2008 9:25 am

Είδες τι καλά που είναι να έχεις πεθερά όταν πας στο στρατό? Πας μακρυά για να μην τη βλέπεις lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristsan99
Συντονιστής
Συντονιστής
aristsan99


Αριθμός μηνυμάτων : 508
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΤρι Οκτ 07, 2008 9:50 am

Λοιπόν εγώ έκανα 21 μήνες στο ναυτικό, αρμενιστής. bounce Ύστερα από 32 μέρες προπαίδευση στον Πόρο (και όλες αυτές μέσα με 3 επισκεπτήρια μόνο Crying or Very sad Crying or Very sadCrying or Very sad), (95Ε ΕΣΣΟ) κατέληξα σε ένα καραβάκι το Δ/Π ΝΑΥΚΡΑΤΟΥΣΑ (έχω βάλει φωτό του)affraid affraid affraid . Μέχρι τότε το δεύτερο όνομά του ήταν ΝΤΟΚΟΣ Sleep (ντόκος είναι ο μόλος ή πιο απλά η αποβάθρα που δένουν τα καράβια) και το τρίτο του ΤΣΑΤΣΟΚΑΡΑΒΟ king κι αυτό γιατί ΠΟΤΕ δεν πήγαινε ταξίδια λόγω παλαιότητας. Όταν παρουσιάστηκε η σειρά μου μας είδαν όμορφους και γεροδεμένους με έντονο το καλλιτεχνικό ταμπεραμέντο στο δημιουργικό τομέα Cool και αποφασίσανε να το κάνουμε αξιόπλοο.Shocked Shocked Shocked
Με τα πολλά το φτιάξαμε (αν ποτέ φτιάχτηκε) και αρχίσαμε τις βόλτες στο Αιγαίο.pirat drunken pirat drunken pirat drunken Βέβαια κάποιες φορές μας γυρίζανε ρυμουλκά και κάποιες άλλες κάτσαμε διακοπές σε νησί διότι είχαμε μείνει από μηχανική βλάβη.Mad
Ευτυχώς κάποια στιγμή εγώ μπήκα στη μόνιμο πλήρωμα στη βάρκα του κυβερνήτη Sleep Sleep Sleep και είχα καθημερινή έξοδο με όλα τα ΠΣΚ ( παρασκευοσαββατοκύριακα). Το καλύτερό μου ήταν όταν έφυγα με άδεια απολύσεως σχεδόν 2 μήνες.cheers bounce cheers bounce cheers bounce Αυτό γιατί είχα 28 μέρες κανονική, 2 τριήμερα αιμοδοτικής και τα σαββατοκύριακα που είμουν εξόδου δεν τα συμπεριέλαβα στην άδεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?   ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ? EmptyΤετ Ιαν 20, 2010 8:19 pm

vcorolla εγω μπηκα σαν ψαρι στην Κορινθο στο κεντρο εκπαιδευσης μετα κατευθειαν στην Κω 543 ΜΚΤΕ μηχανοκινητο Ταγμα εκει ειχε λιωσει το κορμι μου τοτε αρχισαν τα Γιωτο μπαλα και εφευγαν για καλη μου τυχη ειχα ειδικοτητα ΤΦ Μουσικος ετσι μετα απο 2 μηνες πηγα στο μουσικο σωμα δεν μπορω να πω περασα ζαχαρη.. ειχα το αμαξι και ολο βολτες φυσικα μετα το αγημα της σημαιας καφεδακι με τον διοικητη σε καφετερεια και με την παραλαγη...
Απολυθηκα οσο ημουν ακομα Ψαρι. 296 Γ εσσο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΗ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
R.C.F. :: Φορουμ γιά όλους :: Το μπαράκι-
Μετάβαση σε: