R.C.F.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

R.C.F.

Φορουμ αφιερωμένο στήν * Raptor Century Fighters * συμμαχία 3° σύμπαν *
 
Φόρουμma pageLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 vcorolla aka vassilis

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




vcorolla aka vassilis Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: vcorolla aka vassilis   vcorolla aka vassilis EmptyΤετ Ιαν 20, 2010 8:10 pm

Ονομαζομαι Βασιλης Παπαπαυλου ειμαι 30 ετων και κατοικω στην Πατρα.

Το ογαμε το εμαθα απο τον φιλο μου korvenious οπου μου εμαθε ολα τα βασικα εκανα εγγραφη στο συμπαν 1 επεσα στα βαθεια και τωρα μετα απο εναμιση χρονο επιβιωσα εκανα εκα ακκ δυνατο απο πλευρας ορυχειων. Λογω οτι δουλευω 2 δουλειες ο χρονος ειναι περιορισμενος ετσι ακολουθω τακτικη Μινερ καποια στθγμη θα βγαλω στολο...
Στο συμπαν 3 ηλθα χαρη στον παιχτη KDA ο οποιος μου εδωσε ενα παλιο λογαριασμο του σπασμενο καποιες συμμαχιες δεν με δεκτηκαν αλλα απο την πρωτη στιγμη μου ειχε στειλει ενα μηνυμα ο ελ γρεκο αν θυμαμαι καλα και ηλθα να βοηθησω οσο μπορω. Λογω οτι ειχα κουραστει και ενος αττυχηματος ειχα σκοπο να το παρατησω ετσι εδωσα τον λογαριασμο μου σε ενα παιδι το τι εγινε ο λογαριασμος δεν θελω να πω περασμενα ξεχασμενα.
Στο 1 γνωρισα ενα παικτη stonecoldvgl οπου και ενταχθηκα στην GTP μεσα σε 3 μηνες πηρα ενα ακκ των 200κ και το εφτασα 450κ αλλα η ατυχια ξανακτυπησε σε μια λογομαχια με ενα συμμαχο καταλαβα οτι ειμαι ξενοσωμα ετσι αποχωρησα απο την GTP.
Εφτασα μεχρι πριν 2 εβδομαδες οπου παντα μιλαγα με τον Στεφανο και μου εμπιστευθηκε τον λογαριασμο του, τον οποιο θα προσεξω πολυ παραπανω απο τον δικο μου του 1. θελω να ξερετε ολοι οτι μολις το επιθυμησει ο Στεφανος ο λογαριασμος του επιστρεφει με μεγαλη χαρα.
το μσν μου ειναι vpatrinos@gmail.com kai to skype vrolla1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
vcorolla aka vassilis
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» EOKA vs. dimitris96, vcorolla TD: 20.917.000

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
R.C.F. :: Φορουμ γιά όλους :: Παρουσίαση-
Μετάβαση σε: